Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rovena Dilo zbulon të pathënat për ‘Këngën Magjike’ dhe ‘thumbon’ hapur kolegët: S’janë të drejtë, nuk pres të vlerësohem me çmimin e parë!

Postuar: 15/11/2019 - 08:38

Këngëtarja, Rovena Dilo e ftuar në natën e 5-të të ‘Këndo Këngën Time’ në Vizion Plus, ka folur edhe për projektet e saj më të fundit.

 “Unë nuk futem më në Këngën Magjike për të më dhënë çmimin e parë kolegët. Në përgjithësi kolegët nuk janë gjithmonë të drejtë. Ata kanë grupet e tyre, pëlqimet e tyre dhe ti nuk mund të pretendosh që ata të të japin gjithmonë pikët maksimale. Mua më pëlqen të sjellë këngë të reja pse jo të kem bashkëpunime me artistë të rinj, dhe jo domosdoshmërish të sjellë balada për të prerë damarët”-është  shprehur këngëtarja.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 08:51

Që prej 4 vitesh këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, po jeton një histori dashurie me portierin, Alban Hoxha.

Postuar: 12/12/2019 - 08:12

Mbrëmjen e djeshme në ‘Soiree’ nga Jonida Shehu ishin të ftuar veteranët e luftës në

Postuar: 11/12/2019 - 23:33

Reperi i njohur ka bërë një reagim të ashpër në rrjetet sociale kundër vajzave.

Postuar: 11/12/2019 - 22:44

Sivjet janë shënuar plot 75 vite që nga momenti i Çlirimit të Shqipërisë nga pushtuesit nazi-fash

Postuar: 11/12/2019 - 22:25

Këngëtari Butrint Imeri dhe moderatorja Kiara Tito janë komentuar gjatë në media për një lidhje d

Postuar: 11/12/2019 - 21:04

Aktorja  Ina Gjonçi, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” ku ndër të tjera foli për sht

Postuar: 11/12/2019 - 20:58

Këngëtarja e njohur Rovena Dilo, Hit Man dhe Rolla, morën pjesë në edicionin 21 të “Këngës