BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Gossip

Rovena Dilo zbulon të pathënat për ‘Këngën Magjike’ dhe ‘thumbon’ hapur kolegët: S’janë të drejtë, nuk pres të vlerësohem me çmimin e parë!

Rovena Dilo zbulon të pathënat për ‘Këngën

Këngëtarja, Rovena Dilo e ftuar në natën e 5-të të ‘Këndo Këngën Time’ në Vizion Plus, ka folur edhe për projektet e saj më të fundit.

 “Unë nuk futem më në Këngën Magjike për të më dhënë çmimin e parë kolegët. Në përgjithësi kolegët nuk janë gjithmonë të drejtë. Ata kanë grupet e tyre, pëlqimet e tyre dhe ti nuk mund të pretendosh që ata të të japin gjithmonë pikët maksimale. Mua më pëlqen të sjellë këngë të reja pse jo të kem bashkëpunime me artistë të rinj, dhe jo domosdoshmërish të sjellë balada për të prerë damarët”-është  shprehur këngëtarja.