Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Roza Latit i vjen përgjigjja e papritur: Duhet të zësh më shumë dashnorë që ta blesh makinën

Postuar: 22/05/2019 - 11:35

Roza Lati është një ndër personazhet publike më të dashura dhe më të përfolura sa i përket pjesës së showbiz-it shqiptar. Kjo sigurisht ka ardhur edhe nga angazhimi i saj me fansat, pasi Roza Lati është edhe shumë aktive në Instagram.

Afrimiteti me fansat në ndonjë moment të caktuar ka bërë që edhe të lindin debate mes tyre dhe moderatores. Së fundmi, ajo ka kërkuar mendimin e tyre në lidhje me çfarë makine mund të blejë.

Një nga ndjekësit le të themi që nuk është treguar aspak i sjellshëm duke kthyer një përgjigje që e ka acaruar atë.

Ai i ka shkruar:

“Duhet të zesh shumë dashnorë, që ta blesh."

Ndërkohë që Roza i është përgjigjur:

 

 

“Sa keq që këtu në Shqipëri nuk beson njeri kur mundohet robi vetë në jetë.”

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 18:41

   Nga një ish-punonjëse seksi, në një spikere që lexonte lajmet me gjoksin jashtë, e tek një organizatore dasmash, Lisa Lewis synon tashmë të bëhet kryebashkiake e Hamiltonit, në Zelandën e Re.

Postuar: 17/09/2019 - 17:05

 Kivanç Tatlitug është një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi, karriera e të cilit vlen

Postuar: 17/09/2019 - 15:11

Isaac Carew është në një lidhje të re. Ndarja e Duas nga i dashuri i saj prej vjetësh ka bef

Postuar: 17/09/2019 - 14:55

Aktori i humorit Ermal Mamaqi prej ditësh ndodhet në udhëtim, ndërsa së fundi është ndalur në Zvi

Postuar: 17/09/2019 - 14:06

Prej vitesh tashmë Salsano Rrapi e prezanton "Portokallinë" krah Xhemit ndërsa më parë

Postuar: 17/09/2019 - 13:06

Moderatori dhe aktori Salsano Rrapi ishte i ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Rreze Diel

Postuar: 17/09/2019 - 12:51

Pak ditë më parë, bashkëshortja e ish-kapitenit të Kombëtares shqiptare Lorik Canës, Monika zbulo