Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)
x

Gossip

Rozana Radi vendos të martohet? Këngëtarja e pranon vetë publikisht dhe jep lajmin e madh

Rozana Radi vendos të martohet? Këngëtarja e pranon vetë

Artistja e njohur Rozana Radi ka dhënë lajmin e madh përmes një postimi në Instastory.

Një prej ndjekësve e ka pyetur këngëtaren se kur do të martohet dhe artistja nuk ka hezituar t'i përgjigjet.

"Aq shpejt sa s’ta merr mendja", shkruan Rozana duke treguar kështu se shumë shpejt do e shohim nuse.

Rozana Radi vendos të martohet? Këngëtarja e pranon vetë