BREAKING NEWS

Mblidhet sërish Task Forca, Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin zyrtar për 8 rastet e dyshuara me koronavirus në Shqipëri

Mblidhet sërish Task Forca, Ministria e Shëndetësisë del me
x

Gossip

Rrahu të dashurin, aktorja e famshme përfundon në psikiatri

Rrahu të dashurin, aktorja e famshme përfundon në psikiatri

Aktorja amerikane Heather Locklear është mbyllur në një dhomë psikiatri.

Shkak është bërë pasi rrahu të dashurin e saj dhe e nxori jashtë shtëpisë. Këtë e konfirmoi një burim pranë saj për DailyMail.

Lajmi erdhi disa muaj pasi aktorja u arrestua për disa incidente rreth alkoolit dhe dhunës fizike.

57-vjecarja është futur në një psikiatri dhe do të qëndrojë për 14 ditë që të bëjë detoksifikim dhe vlerësim mendor.

Kohët e fundit, Heather ka pasur shumë probleme. Ajo mbyti nënën e saj dhe më pas kërcënonte se do vriste veten, prandaj është marrë vendimi që të futet në psikiatri.