BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Gossip

Rrëfehet aktorja e spektaklit më të ri të humorit, zbulon çfarë mendimi ka për Altin Bashën dhe raportin me kolegët: Nuk flas me...

Rrëfehet aktorja e spektaklit më të ri të humorit, zbulon

Këngëtarja dhe së fundmi aktorja e spektaklit të humorit “Kosherja”, Egzona Ademi ka zbuluar në “ABC e Mëngjesit”, raportet me kolegët, duke theksuar se nuk shquhet për sherre, por për me një këngëtare nuk flet.

“Unë nuk shquhem me njeri që bëj sherre se kam një gjë po bërë sherr nuk mund të jem ‘puçi puçi’. Nuk jam ashtu natyre dhe ruaj balancat, nuk i lejoj njerëzit të futen aty ku nuk duhen.

Ka një këngëtare që nuk flas dhe nuk ja vlen ta diskutoj”.

Më tej, Ademi është ndalur edhe te eksperienca e “Kosheres”, ku është shprehur se ndihet shumë e kënaqur.

“Po ndihem shumë mirë të kosherja. Jam shumë e kënaqur që jam pjesë e ‘Kosheres’. Më pëlqen puna dhe produkti final që po sjellim.

Shtylla kryesore është Altin Basha dhe e gjithë ekipi po bën punën e vetë, prandaj ka sukses”.

 

Më të lexuarat