Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rrëfehet Armina Mevlani: Mu mbushën sytë me lot kur mora shpërblimin e parë në punë, ja çfarë bleva

Postuar: 23/05/2019 - 18:55

Blogerja Armina Mevlani ishte një nga bukuroshet shqiptare që mori pjesë në festivalin e Kanës.Partnerja e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, shkëlqeu me fustanin portokalli teksa parakaloi mbi tapetin e kuq.

Pak minuta më parë, blogerja ka rrëfyer se fustanin ia dhuroi stilistja e njohur britanike Vivienne Ëestëood për të parakaluar në premierën e filmit ‘Once Upon a Time in Hollywood’.

Armina tregon se kjo dhuratë e bëri të përlotej, pasi me shpërblimin e parë që ka marrë në punë në moshën 19-vjeçare, ajo ka blerë një palë kepucë Vivienne Ëestëood.

‘Ne moshen 19 vjecare kur mora shperblimin e pare ne pune ,gjeja e pare qe bleva ishin nje pale kepuce Vivienne Ëestëood, aq shume e adhuroja. Sot ne tapetin e kuq vete Vivienne Ëestëood me dhuroi kete fustan te mbrekullueshem per te parakaluar ne premieren e filmit “Once Upon a Time in Hollyëood” . Kur ky fustan mu dergua ne Tirane mu mbushen syte me lot , sepse nuk e kisha menduar kurre qe nje enderr e tille do behej realitet’, shkruan blogerja.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/09/2019 - 13:55

Këngëtarja shumë e komentuar në media prej vitesh, për karrierën, por edhe për jetën private, Çiljeta Xhilaga ka çuar sot Fernandon në klasë të parë dhe sigurisht emocionet kanë qenë të mëdha në këtë ditë të rëndësish

Postuar: 16/09/2019 - 13:41

Aktori i njohur Olsi Bylyku i ka bërë një surprizë të veçantë të dashurës së tij në ditën e lindj

Postuar: 16/09/2019 - 13:00

Ishte bashkëshortja e Lorik Canas , Monica zbuloi lajmin e bukur me anë të një postimi në Instagr

Postuar: 16/09/2019 - 12:47

Ndarja e këngëtares së njohur, Adele nga bashkëshorti i saj Simon Konekci ka qenë në qendër të vë

Postuar: 16/09/2019 - 12:02

Prej ditësh është diskutuar marrëdhënia mes dy këngëtarëve të cilët shqueshin për miqësinë e tyre

Postuar: 16/09/2019 - 11:44

Balerina Hueyda El Saied, është emocionuar  teksa ka çuar të birin në klasë të parë në Lukse

Postuar: 16/09/2019 - 11:36

Adelina Ismaili nuk i mungoi muzikës këtë verë sepse solli një super hit në bashkëpunim me Rina B