Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rrëfehet Jona Spahiu/ Tregon momentet e para të lindjes dhe na prezanton me djalin e saj

Postuar: 23/09/2018 - 10:55

Jona Spahiu u bë nënë vetëm pak ditë më pare. Moderatorja shqiptare deri ditën e djeshme nuk kishte folur publikisht për djalin e saj. Më anë

në një videoje të veçantë ajo na tregoi disa nga momentet më emocionuese të ditës më të bukur për të, ditën kur erdhi në jetë vogëlushi i saj.

Jona Spahiu ka vendosur të thyejë heshtjen dhe të na prezantojë të gjithëve Raiden Ymerin. Vogëlushi i saj, që erdhi si fryt i dashurisë me Frenklin, do të quhet kështu dhe mami Jona ka publikuar një video në profilin e saj në instagram që me siguri do t’ju përlotë.

“Zoti mendoi që ti të ndriçoje jetët tona më 17.09.2018, ndërsa halla deshi që ti të quhesh Raiden, Zoti i Dritës dhe i Vetëtimës. Faleminderit që na prezantove me një tjetër dimension të jetës Raiden Ymeri”, shkruan ajo krah vodeos së postuar në Instagram.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 10:48

Stilisti që u kujdes për paraqitjen e Jonida Maliqit në Eurovision 2019, ka zbuluar detaje nga festivali Eurovision që u mbajt në Izrael.

Postuar: 24/05/2019 - 10:33

Këngëtarja, Ledina Çelo ndan shpesh momente familjare, por kryesisht me fëmijët e saj.

Postuar: 24/05/2019 - 10:03

Një vit më parë, moderatori i njohur Eno Popi u bë baba për herë të parë.

Postuar: 24/05/2019 - 08:59

Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari festoi dje ditëlindjen.

Postuar: 23/05/2019 - 23:35

 Sot bëhen 11 vite nga vdekja e Dritan Hoxhës dhe vajza e tij, Sara e kujton babain me një d

Postuar: 23/05/2019 - 20:30

Dje, “Soiree” në “Top Channel” iu dedikua karrierës së Alban Skënderajt.T

Postuar: 23/05/2019 - 20:14

Moderatori i programit ‘Trokit’ në IN Tv, Ermal Peçi mirëpriti sot në studio këngëtar