Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rrëfehet miliarderja 21-vjeçare: Lindja e vajzës më bëri t’i dua veshët e mi

Postuar: 18/08/2018 - 23:08

Ajo është një ndër vajzat më pasanike në botë dhe ndër më të ndjekurat në rrjetet sociale. Mirëpo Kylie Jenner ka ndryshuar shumë që pas lindjes së vajzës së quajtur Stormi.

Statusi i nënës i ka dhënë një tjetër hijeshi Kylie-t. Së fundmi ajo kapozuar për “Vogue Australia” këtë herë duke folur jo vetëm për karrierën e saj si një vajzë 21 vjeç multimiliardere por edhe si nënë.

Në një rrëfim të sinqertë mes të tjerave ajo ka treguar se e bija nuk i ka ndryshuar jetën, por e ka ndryshuar atë si njeri. Ajo është shprehur se ndihet një njeri më pozitiv dhe se mendon më shumë për të ardhmen.

“Mendoj se fakti që tani kam një vajzë më ka ndryshuar totalisht dhe mendoj se e dua veten më shumë tani dhe e pranoj kështu siç jam. Edhe për sa iu përket veshëve të mi, të cilët nuk i kam pëlqyer kurrë, Stormi i ka njësoj si unë dhe tani i dua veshët e mi. Kam një këndvështrim tjetër për jetën tani dhe dua që t`ia përcjellë edhe asaj këtë gjë. Dua që të bëhem një shembull për të. Çfarë shembulli do të isha nëse ajo më thoshte që nuk i pëlqenin veshët e saj dhe mos t`i pëlqeja as unë? Thjesht dua t`ia mësoj këto gjëra asaj. Po përpiqem ta dua veten time më shumë,” u shpreh ajo.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/01/2019 - 22:59

Sfida më e re që po qarkullon në rrjetet sociale ’10 vite më parë’ ka bërë që moderatorja Roza Lati, ta përfshijë në emisionin e saj ‘Why Not’.

Postuar: 20/01/2019 - 22:18

Jona Spahiu është konsideruar si një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar, por tanimë pas

Postuar: 20/01/2019 - 21:51

Prej disa muajsh është përfolur shumë një romancë e mundshme mes DJ-it të njohur Sardi dhe modera

Postuar: 20/01/2019 - 21:28

Kënga "Të ka lali shpirt" e Silva Gunbardhit dhe Dafit numëron sot 444 milionë klikime

Postuar: 20/01/2019 - 20:42

Këngëtarja dhe fotomodelja shqiptare e cila është e martuar me nipin e Enver Hoxhës, nënë e një v

Postuar: 20/01/2019 - 20:22

Aktori shumë i dashur për publikun, Gentian Zenelaj ishte i ftuar së fundmi në "Mos i fol sh

Postuar: 20/01/2019 - 20:08

Qëkurse u shfaq në spektaklin e humorit “Portokalli” në rolin e Kimikatit, Olsi Bylyk