BREAKING NEWS

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi merr goditjen “e fortë” para zgjedhjeve

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi
x

Gossip

Rrëfehet Miriam Cani, zbulon për herë të parë sekretin: Ja çfarë ndodhi ditën e celebrimit në Maldive

Rrëfehet Miriam Cani, zbulon për herë të parë sekretin:

Albani dhe Miriani janë mjaft diskret përsa i përket jetës së tyre private, por Miriami ka treguar në emisionin e Rudina Magjistarit  një sekret, ditën që do bënin celebrimin, kuptuan se ajo ishte shtatzënë.

Rudina Magjistari: Nuk të kemi pyetur as për dasmën, ka qenë shumë e veçantë dhe e bukur në Maldive. Si u organizua, na trego diçka që nuk dimë ende.

Mirjam Cani: Kemi pasur Amelin dhe Duamin në bark. Në ditën kur u realizua ceremonia ne morëm vesh që unë isha në pritje të ëmbël ndaj vendosëm që ta quani Duam, ti jepnim titullin e këngës. Është një kujtim i mrekullueshëm.

Më të lexuarat