Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rrëfehet Rudina Magjistari: Kur do lindja, kërkova të shkoja në parukeri të krihja flokët

Postuar: 14/09/2018 - 14:29

Moderatoren Rudina Magjistari e shohim gjithmonë të kuruar. Ditën e djeshme në emisionin e saj, moderatorja ka treguar një detaj nga jeta.

Magjistari ka treguar një ndodhi në muajin e saj të 9-të të shtatzënisë, teksa do shkonte në spital të sillte në jetë vajzën.

Gjatë bisedës me të ftuarit Rudina ka rrëfyer se kur kishte ndjerë që po i vinin dhimbjet e lindjes, kishte kërkuar që të shkonte të krihte flokët në një sallon bukurie dhe më pas të shkonte në spital.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/11/2018 - 09:37

Këngëtari i njohur Robert Berisha po merr pjesë këtë vit në “Dance With me” ku konkurron çift me moderatoren Lei Kraja.Dyshja çdo puntatë po i tregojnë aftësitë e tyre në kërcim e po punojnë shumë për të m

Postuar: 14/11/2018 - 09:31

Gazetarja Kozeta Kurti ishte e ftuara e rradhës në emisionin “Rudina”, e cila sapo mb

Postuar: 14/11/2018 - 08:23

 Dy vite më parë Dalina Buzi dhe Alketa Vejsiu patën përplasje në rrjete sociale dhe nuk mun

Postuar: 14/11/2018 - 07:49

Ermal Mamaqi është takuar mbrëmjen e djeshme me këngëtaren Adelina Tahiri, për të diskutuar në li

Postuar: 13/11/2018 - 21:37

Robert Berisha është një nga personazhet më të përfolur të showbizit për momentin.

Postuar: 13/11/2018 - 20:19

Arrestimi i reperit Stresi ishte një nga ngjarjet më të bujshme në aktualitet dhe media