BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Gossip

Diola rrëfehet si asnjëherë më parë, zbulon për herë të parë arsyen e prishjes së miqësisë me Nitën

Diola rrëfehet si asnjëherë më parë, zbulon për

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big brother Vip”, Diola dhe Nita, krijuan një miqësi të fortë, duke përkrahur dhe qëndruar me njëra-tjetrën gjatë gjithë kohës.

Pas përfundimit të këtij “reality show”, dyshja nuk është parë aspak nën shoqërinë e njëra-tjetrës dhe madje Diola e kishte hequr nga miqtë e saj në Instagram.

Pas shumë pikëpyetjesh, Diola më në fund ka sqaruar arsyen e krisjes së miqësisë së saj me Nitën, në një intervistë të dhënë së fundmi.

“E gjithë ideja është që brenda shtëpisë së BBV, për të gjithë ata që më njohin, e dinë shumë mirë që siç jam jashtë kam qënë edhe aty brenda. Dhe nëse është një personazh apo individ që nuk e njoh fare dhe ka probleme me shëndetin, kam bërë edhe rolin e nënës. Pash që ky investim emocional që unë dhashë aty brenda nuk u barazua me pjesën përjashta. Pash një energji totalisht ndryshe dhe pak e zgjënjyer. Pra kur unë investohem dhe nuk marr diçka mbrapsht, më mirë të vë vizën”. shprehet Diola, duke i dhënë kështu përfundimisht fund marrëdhënies së saj me këngëtaren e njohur.

Nita nga ana tjetër ka bërë një reagim në rrjetet sociale, duke e hequr Diolën nga lista e saj e miqve.