BREAKING NEWS

Finalizohet operacioni/ Shkatërrohet grupi kriminal i shpërndarjes së drogës në Shkodër, arrestohen 8 persona në aksionin blic, në kërkim një infermier (Skema me medikamentet)

Finalizohet operacioni/ Shkatërrohet grupi kriminal i shpërndarjes
x
BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

“Rregullonte disa bluza e pastaj u bë autore”/ Vajza e ish-deputetes së njohur shqiptare thumbon ashpër moderatoren e Top Channel

“Rregullonte disa bluza e pastaj u bë autore”/ Vajza e

Vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda, Ada, nuk i ka kursyer disa thumba për çiftin më të ri të showbizit, Gracianon dhe Argjirën. Gjatë xhirimeve të emisionit “Best Deal” në TV Klan, ajo i është përgjigjur komentit të një prej të ftuarave, Keisli, e cila ka thënë: “Më mekin shumë, bëjnë si super VIP-a, i shikoj kudo”. Më pas Ada ka thënë: “Argjira e nisi te Topi duke rregulluar disa bluza e pastaj u bë autore e “She’s on Top” dhe prezantuese. Dilte te “E diell” në Top Channel, merrte një bluzë e priste mëngët e vishte gjasme në tre mënyra dhe kaq u bë e famshme”. Vajzat nuk e dinin që po xhiroheshin nga kamera kur i shprehën këto mendime “pa filtra”.

Në programin e ri “Best Deal”, vajza të njohura të showbizit shqiptar bëhen bashkë dhe vizitojnë vende të ndryshme të Shqipërisë për të arritur ofertën më të mirë. Ky ishte episodi i 6-të, i cili u transmetua dje. 

“Rregullonte disa bluza e pastaj u bë autore”/ Vajza e

“Rregullonte disa bluza e pastaj u bë autore”/ Vajza e