BREAKING NEWS

Meta në shtator rrezikon të bllokojë qeverinë e re, tentativa në prapaskenë për të vonuar plotësimin e Kushtetueses dhe shkarkimin e presidentit

Meta në shtator rrezikon të bllokojë qeverinë e re,
x
BREAKING NEWS

Trupat amerikane nuk largohen, SHBA mesazh të fortë rusëve se do qëndrojnë në Shqipëri edhe pas “Defender”-it për të stërvitur ushtrinë shqiptare

Trupat amerikane nuk largohen, SHBA mesazh të fortë rusëve se do
x
BREAKING NEWS

Berisha nën terrorin e bashkëqeverisjes Rama-Basha, ish-kryeministri i shqetësuar nga lëvizjet e ndërkombëtarëve dhe surprizat e shtatorit

Berisha nën terrorin e bashkëqeverisjes Rama-Basha, ish-kryeministri i
x
BREAKING NEWS

Qeveria e re, vetëm 4 ministra gëzojnë besimin e Ramës, ja kush rrezikon largimin dhe ndryshimi i strukturës së ministrive

Qeveria e re, vetëm 4 ministra gëzojnë besimin e Ramës, ja
x
BREAKING NEWS

E TRISHTË! Gjen vdekjen e papritur ish-zyrtarja e lartë shqiptare, dyshohet se ra nga kati i 5 i banesës (EMRI+FOTO)

E TRISHTË! Gjen vdekjen e papritur ish-zyrtarja e lartë shqiptare,
x
BREAKING NEWS

Edith Harxhi nxjerr informacionet “bombë”, zbulon politikanin që do të fundosë SHBA: Kjo parti shumë shpejt do të zhduket...

Edith Harxhi nxjerr informacionet “bombë”, zbulon politikanin
x
BREAKING NEWS

‘Fluturon’ kurba në Shqipëri! Numri i të infektuarve në vend rritet shpejt, ministria zbardh shifrat më të fundit

‘Fluturon’ kurba në Shqipëri! Numri i të infektuarve
x
BREAKING NEWS

Berisha “u shkel syrin” amerikanëve nga Kuvendi i PD, i jep mbështetje Bashës dhe lajmëron se nuk do prishë marrëveshjen për rikthimin në krye të partisë

Berisha “u shkel syrin” amerikanëve nga Kuvendi i PD, i jep
x

Gossip

Rrëqeth Aurela Gaçe, sjell këngën e një gruaje të dhunuar nga bashkëshorti dhe i lë të gjithë pa fjalë me mesazhin që përcjell (VIDEO)

Rrëqeth Aurela Gaçe, sjell këngën e një gruaje

Këngëtarja Aurela Gaçe nëpërmjet postumeve të ndryshme prej disa ditësh ka lajmëruar se së shpejt do të publikojë një këngë të re.

Kënga mban titullin “Veten dua gjallë” dhe do të hidhet në treg ditën e sotme në orën 18:00.

Nga titulli i këngës u kuptua se do të kishim të bënim me një tekst të dhimbshëm dhe ashtu qenka.

Aurela ka publikuar në Instagram-in e saj një pjesë nga kënga dhe shihet se ajo ka një mesazh te fortë.

Në klipin e këngës, Aurela ka vendosur të marrë vetë pjesë dhe luan rolin e një gruaje të dhunuar nga bashkëshorti.

Kënga është frymëzuar nga ngjarjet e fundit që kanë ndodhur dhe nga komentet, njerëzit duket se mezi po presin ta dëgjojnë.

“Me kaq sa shihet në klip, kënga do të jetë një mesazh i fortë për të gjithë”, shkruan një komentues.

Më të lexuarat