BREAKING NEWS

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me COVID-19 u identifikuan në vendin tonë në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Gossip

Rrëqeth Aurela Gaçe, sjell këngën e një gruaje të dhunuar nga bashkëshorti dhe i lë të gjithë pa fjalë me mesazhin që përcjell (VIDEO)

Rrëqeth Aurela Gaçe, sjell këngën e një gruaje

Këngëtarja Aurela Gaçe nëpërmjet postumeve të ndryshme prej disa ditësh ka lajmëruar se së shpejt do të publikojë një këngë të re.

Kënga mban titullin “Veten dua gjallë” dhe do të hidhet në treg ditën e sotme në orën 18:00.

Nga titulli i këngës u kuptua se do të kishim të bënim me një tekst të dhimbshëm dhe ashtu qenka.

Aurela ka publikuar në Instagram-in e saj një pjesë nga kënga dhe shihet se ajo ka një mesazh te fortë.

Në klipin e këngës, Aurela ka vendosur të marrë vetë pjesë dhe luan rolin e një gruaje të dhunuar nga bashkëshorti.

Kënga është frymëzuar nga ngjarjet e fundit që kanë ndodhur dhe nga komentet, njerëzit duket se mezi po presin ta dëgjojnë.

“Me kaq sa shihet në klip, kënga do të jetë një mesazh i fortë për të gjithë”, shkruan një komentues.