BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia e spitalit 'Shefqet Ndroqi' në Tiranë, policia jep detajet e para

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia
x

Gossip

“Rri si vetja këtë Halloween se boll na frikëson”, Luana Vjollca i kthehet ndjekësit pas sugjerimit epik (REPLIKAT)

“Rri si vetja këtë Halloween se boll na frikëson”,

Moderatorja e ‘Top Channel’, Luana Vjollca iu ka kërkuar mendim ndjekësve të saj në rrjete sociale se çafrë maske të përdorë ditën e Halloween-it, apo kujt personazhi të famshëm t’i ngjajë.

Sugjerimet kanë qenë të shumta,  mirëpo vëmendjen e tërhoqi një ndjekës që e ka këshilluar moderatoren të qëndrojë si vetja, sepse edhe ashtu e frikëson.

“Rri qysh je moj, boll na tut qishtu”- shkruan ndjekësi.

Menduat se Luana u mërzit nga ky koment? Aspak!

Ajo është shkrirë së qeshuri dhe e ka marrë me sportivitet këtë sugjerim, teksa i ka kthyer edhe një përgjigje:

“U qyqaaaa”- duke bashkëngjitur emoji që qeshin me lot.

Në fakt, ajo ende nuk e ka vendosur ç’do të bëhet këtë Halloween, ndërsa ka paralajmëruar ndjekësit për surpriza!

“Rri si vetja këtë Halloween se boll na frikëson”,

“Rri si vetja këtë Halloween se boll na frikëson”,