BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Gossip

“Rri urtë deri…”/ Luizi ‘thur’ plane me Kristin, ja oferta e papritur që i bën

“Rri urtë deri…”/ Luizi ‘thur’ plane me

Mbrëmjen e djeshme, pasi hapi Kutinë e Pandorës, Nita zgjodhi të çojë në nominim çiftin Qetsor-Kristi dhe çiftin Olta-Kiara. Çifti që votohet më shumë nga publiku, do të përballet kokë më kokë të martën dhe një banor del nga shtëpia.

Luizi ka biseduar së fundmi me Kristin në lidhje me këtë nominim dhe i ka bërë një ofertë. Ai i ka propozuar: Të eliminojmë Qetsorin. Për ta bërë këtë Luizi i ka thënë Kristit që mos të krijojë situata dhe debate me Qetsorin pasi kjo do të “fuqizonte” Qetsorin dhe do e penalizonte atë.

“Unë të bëj një ofertë ty. Rri urtë deri të martën, të mërkurën të lëshoj në shpinë, Oltën, vetin dhe Kiarën, edhe Dean. Rri urtë, mos hap situata me Qetsorin. Ti vazhdo si Krist po jo me Qetsorin, ta eliminojmë atë, se unë e Olta merremi me ty”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Nga ana tjetër Kristi i ka treguar se Olta do bëj çmos që të largojë Kiarën nga shtëpia. Vetë aktorja tha mbrëmjen e djeshme se meqë Luizi i nxorri Armaldon, ajo do i largojë Kiarën.