BREAKING NEWS

“Jam e tmerruar”, ministrja Manastirliu publikon foton e Bashës dhe lëshon paralajmërimin e frikshëm për COVID-19: Kostoja mund të bëhet marramendëse!

“Jam e tmerruar”, ministrja Manastirliu publikon foton e Bashës
x

Gossip

“Rrugë të mbarë k****”, ish-moderatorja e 'Top Channel' reagon për mesazhin që u tha se i dërgoi Kejvinës pasi ajo u mor në pyetje për atentatin ndaj prokurorit Ndoja: Do ju gjej emrat një e nga një!

“Rrugë të mbarë k****”, ish-moderatorja e 'Top

Sherri i bujshëm mes moderatores Einxhel Shkira dhe modeles Kejvina Kthella po komentohet gjerësisht në rrjetet sociale. Madje një postim në Instagram i moderatores ditën e djeshme është interpretuar nga mediat si një mesazh për Kejvinën.

Kjo e fundit u shoqërua në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku u mor në pyetje në lidhje me Redian Rrajën, i cili dyshohet si një nga autorët e atentatit ndaj kryeprokurorit të Durrësit, Arjan Ndoj.

“Unë nuk kërkoj hakmarrje sepse autobusi i karmës gjithmonë arrin në kohë. Udhëtim të mbarë ku*vë” “, shkruante Einxhel dje.

Duke qenë se ajo ka pasur një përplasje fizike me Kejvinën pak javë më parë, mediat e interpretuan si një mesazh për të, por jo!

Sot Einxhel Shkira ka shpërthyer në një postim në Instagram, ku refuzon ta ketë pasur me Kejvinën atë postim.

Ajo kërkon të mos i përmendet më emri i saj në këto artikuj që janë shpikje sipas moderatores.

Më të lexuarat