Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

“Ruani qetësinë njerëz, mos bëni si ne!”, moderatorja e njohur shqiptare dhe aktorët binjakë i mbathin vrapit pas tërmetit që i zuri në transmetim live (VIDEO)

“Ruani qetësinë njerëz, mos bëni si ne!”,

Mbrëmjen që lamë pas, Shqipëria u lëkund nga një tërmet 4.9 ballë.Mbrëmë lëkundja e orës 21:15 u kap edhe në kamera.

Teksa Sonila Meço dhe Sokol Balla ishin LIVE, Blendi Fevziu xhironte ‘Opinion’, njejtë siç ishin duke bërë Bora Zemani dhe vëllezërit Veshaj me programin ‘Treshat’.

Teksa Blendi Fevziu, Sonila dhe Sokoli ruajtën qetësinë, prezantuesit e ‘Treshat’ Bora Zemani, Donald dhe Romeo Veshaj ia mbathën vrapit nga studio në të qintën e sekondit.

Më të lexuarat