BREAKING NEWS

Rëndohet bilanci, humb jetën një tjetër pacient i shtruar tek Infektivi

Rëndohet bilanci, humb jetën një tjetër pacient i shtruar
x

Gossip

Rudina Dembacaj e ftoi në emision, nuk do ta besoni përgjigjen e Saimir Tahirit

Rudina Dembacaj e ftoi në emision, nuk do ta besoni përgjigjen e

Rudina Dembacaj një nga aktoret më të njohura dhe më të dashura për publikun drejton prej tre vitesh emisionin “Mos i fol shoferit” në televizionin Ora News.

Në një intervistë për ‘Revistën Class’ ajo ka për biznesin e ri që do të hapë në Tiranë, jetën profesionale dhe jetën personale.

E pyetur nga gazetarja për momente interesante gjatë punës së saj ajo ka veçuar disa episode që i kanë ndodhur teksa ka ftuar personazhet e njohur në emisionin e saj.

Një nga personazhet  që Rudina ka përmendur në këtë intervistë është ish-Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri pasi ky i fundit nuk kishte pranuar t’i shkonte në emision pasi nuk donte ti jepte fame.

“Para 2 vitesh, ftova z. Saimir Tahiri i cili u shpreh: “Nuk dua të jap nga fama ime, të bëhet i njohur emisioni yt”. Kam qeshur me lot!” –  tregon Rudina.

Më të lexuarat