BREAKING NEWS

Fatos Klosi trondit me deklaratën, tregon çfarë ndodhi në Bulevard 10 vite më parë: Ja pse u detyrua Sali Berisha të vriste, do kishte më shumë viktima, por...

Fatos Klosi trondit me deklaratën, tregon çfarë ndodhi në
x

Gossip

Rudina Dembacaj e pyet a është zhgënjyer në dashuri, Era Rusi e tregon çfarë i ka ndodhur

Rudina Dembacaj e pyet a është zhgënjyer në dashuri, Era

E ftuar në emisionin "Mos i fol Shoferit” , këngëtarja e njohur Era Rusi e cila njihet edhe për baladat e dashurisë ka treguar gjatë emisionit se është lënduar nga dashuria, por në fund ia ka dalë të ri-ngrihet sërish.

Pjesë nga biseda në studio:

Rudina Dembacaj: A je lënduar nga dashuria që bën kështu lloj këngësh ? 

Era Rusi: Po mendoja si ta rrotulloja, mos bëj dhe unë kot tani! Natyrisht që jam lënduar, por e kam superuar me dashuri dhe dinjitet. Unë nuk lëndohem nga të tjerët , unë e kam me veten time gjithmonë, e kam me veten time që "po unë si e lashë veten time që të arrija deri këtu" . 

Era ka treguar gjithashtu që është single dhe është në pritje të princit të saj të kaltër,  por që i ka ndodhur një problem me kalin duke e kthyer në komike bisedën.

Më të lexuarat