BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Gossip

Rudina Dembacaj e pyeti se me çfarë merret i fejuari i saj, juristja seksi i befason të gjithë me përgjigjen

Rudina Dembacaj e pyeti se me çfarë merret i fejuari i saj, juristja

Modelja Redona Koçi, e njohur nga publiku si “juristja seksi” merr shumë vëmendje sapo nxjerr një postim në rrjetet sociale. Në emisionin “Dy Botë” duke ditur formatin e emisionin nuk kishin si të mungonin dhe disa batuta të cilat kishin lidhje me të fejuarin e bukuroshes. E pyetur nga Rudina Dembacaj se me çfarë merret ai Redona i përgjigjet me humor “shet  banane” duke shkaktuar të qeshura te të ftuarit dhe konkurentët në studio.

Përveçse është verior nuk dimë asgjë tjetër mbi personin që ka vjedhur zemrën e bukuroshes.

 

 

Më të lexuarat