BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

Rudina Dembacaj feston ditëlindjen, Mark Frroku i bën surprizën romantike që do ta dëshironte çdo femër (FOTO)

Rudina Dembacaj feston ditëlindjen, Mark Frroku i bën surprizën

Aktorja Rudina Dembacaj feston sot ditëlindjen e saj të 33-të. Ajo ka marrë urime të shumta në ditën e saj të veçantë, disa prej të cilave i ka publikuar në Instastory.

Siç dihet, Rudina prej kohësh ka zyrtarizuar lidhjen me Mark Frrokun. Dyshja janë në prag të martesës dhe si rrjedhojë nuk kishte si të mungonte një surprizë romantike.

Moderatorja ka publikuar një foto ku shihet një buqetë e madhe me trëndafila të kuq.

Rudina Dembacaj feston ditëlindjen, Mark Frroku i bën surprizën

Më të lexuarat