Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rudina Dembacaj flet për Agron Llakajn: Kam kokë "maloku" unë, nuk...

Postuar: 12/01/2019 - 20:30

Raporti i krisur mes Rudina Dembacajt dhe Agron Llakajt dihet publikisht dhe aktorja ka treguar tek  “Thumb” se nuk do e shkelte kurrë personalitetin e saj.
 
E pyetur nga Fatma dhe Aulona nëse ka menduar ta ftojë Agronin në emisionin “Mos i fol shoferit”, Rudina është përgjigjur se as për miliona euro nuk do të shkelte mbi personalitetin e saj. “Jo, nuk do e bëja këtë strategji, sepse nuk luhen miliona euro dhe të shkel mbi personalitetin tim. As për miliona euro nuk do shkelja mbi personalitetin tim, sepse kam një kokë “maloku”. Mund ta kem gabim, por kështu jam brumosur. Nëse do ishte për një “boom” suksesi që të rrija pastaj për gjithë jetën time, do ta bëja, por shumë e vështirë”, -është përgjigjur ajo. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 18:51

Këngëtarja Olta Boka e ftuar në emisionin ‘Rudina' ka pranuar se është fejuar me djalin e ish deputetit të LSI-së Shezai Rrokaj, Iv Rrokaj.

Postuar: 25/03/2019 - 17:41

Kejvina Kthella është larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’ duke deklaruar se shumë

Postuar: 25/03/2019 - 17:30

Arbana Osmani me anë të postimi në Instagram ka dhënë një këshillë për të githa femrat të cilat d

Postuar: 25/03/2019 - 14:56

Masakra, vrasje, vuajtje, lot, arratisje dhe përdhunime!

Postuar: 25/03/2019 - 14:48

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Postuar: 25/03/2019 - 13:26

Siç dihet që pas martesës së bujshme, Princ Harry dhe Meghan Markle kanë qenë shumë të komentuar

Postuar: 25/03/2019 - 13:13

Jonida Maliqi siç dihet në maj do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën "Ktheju