BREAKING NEWS

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e papritur

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e
x

Gossip

Rudina Dembacaj flet hapur, tregon si i propozoi Mark Frroku të lidheshin bashkë

Rudina Dembacaj flet hapur, tregon si i propozoi Mark Frroku të lidheshin

Rudina Dembacaj vazhdimisht është në qendër të vëmendjes mediatike, sidomos pas bërjes publike të lidhje së saj me ish-deputetin Mark Frroku. Madje Rudina nuk ka aspak komplekse të zbulojë çdo ditë detaje nga lidhja e tyre.

Ditën e djeshme Rudina ka treguar se Marku i ka propozuar shumë natyrshëm dhe ishte i pari që i shprehu ndjenjat.

“Ndodhi shumë natyrshëm në fakt! Marku u shpreh i pari”, u përgjigj Rudina.

Rudina Dembacaj flet hapur, tregon si i propozoi Mark Frroku të lidheshin

Më të lexuarat