BREAKING NEWS

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk është humbje për Bashën. Marrëveshja është rikthim në realitet, ka anë pozitive

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk
x

Gossip

Rudina Dembacaj nuk e lë rehat ish-deputetin Mark Frroku, i publikon videon dhe befason me atë që thotë: Po zgjati karantina, ky ka me…(FOTO)

Rudina Dembacaj nuk e lë rehat ish-deputetin Mark Frroku, i publikon videon

Prej disa kohësh aktorja Rudina Dembacaj na ka treguar se ka shkuar të jetojë në shtëpinë e ish-deputetit Mark Frroku, sëbashku me fëmijët e tij.

Mirëpo në këto ditë karantine duket se po kalojnë më shumë kohë me njëri-tjetrin dhe Rudina ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale duke ndarë vazhdimisht nga jeta e tyre familjare.

Nuk kanë munguar as pamje me partnerin e saj, ish-deputetin Mark Frroku. Fillimisht publikoi video teksa ai gatuante, ndërsa një ditë më parë ka ndarë disa imazhe të tjera.

Në videot e postuara në “Instastory” nga Rudina, Frroku shihet teksa lyen hekurat e gardhit të shtëpisë.

 “Po zgjati edhe pak karantina, ky ka me ly gjithë lagjen”, dëgjohet të thotë aktorja teksa filmon ish-deputetin.

 

Rudina Dembacaj nuk e lë rehat ish-deputetin Mark Frroku, i publikon videon

Rudina Dembacaj nuk e lë rehat ish-deputetin Mark Frroku, i publikon videon

Rudina Dembacaj nuk e lë rehat ish-deputetin Mark Frroku, i publikon videon

Më të lexuarat