BREAKING NEWS

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me Covid-19, Ministria zbulon shifrat e 24 orëve të fundit

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me
x

Gossip

Rudina Dembacaj ‘nuk e lë rehat’ Mark Frrokun, i publikon videon ish-deputetit nga karantina duke …

Rudina Dembacaj ‘nuk e lë rehat’ Mark Frrokun, i publikon

Që pas bërjes publike të lidhjes së tyre aktorja Rudina Dembacaj publikon shpesh foto dhe video me partnerin e saj të ri ish-deputetin Mark Frroku.Madje moderatorja nuk ngurron të flasë për marrëdhënien e saj me Frrokun dhe fëmijët e tij, duke u treguar shumë e hapur me ndjekësit.

Së fundmi, ajo ka ndarë momente nga karantimi i saj me fansat në rrjetet sociale.

Në një video të publikuar moderatorja ka zbuluar një nga aftësitë e ish deputetit që është gatimi.

Ai shihet në kuzhinë shumë i fokusuar te ushqimi që po gatuan ndërsa Dembacaj e filmon.

Rudina Dembacaj ‘nuk e lë rehat’ Mark Frrokun, i publikonRudina Dembacaj ‘nuk e lë rehat’ Mark Frrokun, i publikonRudina Dembacaj ‘nuk e lë rehat’ Mark Frrokun, i publikon

Më të lexuarat