BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap dyert’? Rama del me mesazhin e fuqishëm: Ballkani Perëndimor ofron shanse për aktorë që s’kanë qëndrim dashamirës, ja sa rrezikon Shqipëria

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap
x

Gossip

Rudina Dembacaj publikon foton krah Mark Frrokut, teksa i shpreh dashurinë, habit me atë çfarë thotë: Të dua, të besoj, por...

Rudina Dembacaj publikon foton krah Mark Frrokut, teksa i shpreh

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë në një ndër çiftet më të komentuar në media. Aktorja publikon shpesh foto pranë partnerit në rrjete sociale, të cilat i shoqëron me dedikime nga më të ndryshmet.

Së fundmi, ajo ka ndarë në profilin e saj të Instagramit dy foto krah Markut, tek të cilat kanë pozuar të lumtur pranë njëri-tjetrit.

"Të besoj, të dua por unë jam kripa e jetës tënde", ka shkruar Rudina krahas fotove.

Më të lexuarat