BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Gossip

Rudina Dembacaj shtatzënë për herë të dytë? Aktorja i surprizon të gjithë me reagimin e saj (FOTO)

Rudina Dembacaj shtatzënë për herë të dytë?

Ditën e sotme në mediat rozë qarkulloi me shpejtësi lajmi se aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj mund të jetë në pritje të ëmbël. Shkak i këtyre aludimeve u bënë disa foto të publikuara në rrjetet sociale.

Rudina Dembacaj shtatzënë për herë të dytë?

Rudina shfaqej me barkun paksa të rrumbullakosur dhe kaq mjaftoi që aludimet të përhapeshin. 'Je shtatzënë?", u pyet moderatorja në komente.

Ajo nuk ka kthyer përgjigje, por ka reaguar në formë tjetër. Rudina i ka fshirë të gjitha komentet e tilla nga postimi i saj.

Rudina Dembacaj shtatzënë për herë të dytë?

Më të lexuarat