Gossip

Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin me foton romantike me Mark Frrokun, zbulon edhe dhuratën

Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin me foton romantike me Mark Frrokun,

Moderatorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku, prej disa muajsh kanë nisur një lidhje dashurie mes tyre.

Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas Rudina Dembacaj me atë të një postimi në Instagram bëri publike lidhjen e tyre.

“E di që e donit të gjithë, por e kam për vete…ekskluziven Për të gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes… Vit të mbarë, me shume dashuri Mark dhe Rudi!_-shkruante më herët moderatoja.

Ndërsa sot në ditën e të dashuruarve ajo ka postuar një foto të tyre së bashku, por Mark Frroku duket vetëm pak. ‘Gëzuar Shën Valentin”- shkruhej sipër fotos. Kujtojmë që Rudina u martua me Aleksin, ish-bashkëshortin e saj në qershor të vitit 2016 dhe u divorcuan tre vjet më pas.

Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin me foton romantike me Mark Frrokun,

Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin me foton romantike me Mark Frrokun,

Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin me foton romantike me Mark Frrokun,