BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Gossip

Rudina Dembacaj zbulon pse për të martesa është vesi më i keq dhe flet për raportin me Markun: Unë do e bëj ceremoninë por kam një kusht për të gjithë të ftuarit...

Rudina Dembacaj zbulon pse për të martesa është vesi më

Rudina Dembacaj ishte sot e ftuar në rubrikën “N’fermë” në emisionin “E diell”. Prezantuesja e njohur sqaroi njëherë e mirë shprehjen e saj se martesa është vesi më i keq i saj, duke thënë se është i vetmi ves që ka pasi çdo gjë tjetër është në rregull, prandaj e konsideron të tillë. Ajo foli më shumë më raportin me partnerin e saj Mark Frroku dhe pranoi se do të bëjnë dasmë sëshpejti. “Unë do bëj dasmë por nuk më detyroheni as lekë as dhurata sepse më keni ardhur një herë”, është shprehur Rudina. Më pas e pyetur nga gazetari se pse Marku ka marrë shumë vëmendje në rrjete sociale, aktorja u përgjigj me humor: “Marku ngjall shumë interes por sidomos kur e kam marrë unë për burrë. Është bërë më seksi, me siguri ka marrë nga hija ime”.

Rudina tregoi se e rëndësishme për të mbi të gjitha është fakti që Marku e do atë edhe fëmijët. Ajo theksoi se me fëmijët e tij ka raport shumë të mirë e madje hyn “mik” te ta ndonjëherë te babai, por me vajzën e tij të madhe shihen pak pasi ajo nuk jeton me ta dhe së shpejti do të shkojë në Amerikë.

Ndërsa përsa i përket pjesës së karakterit të Rudinës që flet shumë edhe kur janë me të tjerë, ajo rrëfeu se në fillim Markut i binte pika e qeshte me siklet por tani është mësuar dhe nuk i bën përshtypje.