Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rudina Magjistari bën gafën e radhës, ndjekësit e kapin 'mat' dhe i 'përvishen' keq moderatores (FOTO)

Postuar: 16/04/2019 - 10:20

 “Çfarë trishtimi! Një copë e bukur historie, arti, arkitekture sapo u shkrumbua… #notredame”, kështu komenton moderatorja e Tv Klan, Rudina Magjistari ngjarjen e një dite më parë në Paris, ku katedralja e famshme Notre Dame u shkrumbua në flakë.

Mirëpo, mënyra se si e ka përshkruar moderatorja trishtimin që ndjen për këtë ngjarje nuk është mirëpritur nga ndjekësit e saj, të cilët nuk kanë nguruar t’i shprehin në komente kritikuese.

Më poshtë komentet:

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/04/2019 - 23:57

Olen Çesari është padyshim një nga personazhet më të dashur për publikun e që me violinën e tij ka arritur të jetë shumë i suksesshëm.

Postuar: 20/04/2019 - 23:39

E ftuar sot në “Xing me Ermalin”, Besa Kokëdhima ka zbuluar shumë të reja pas kaq shu

Postuar: 20/04/2019 - 23:31

Arbana Osmani sot për herë të parë ka folur në programin e saj 'Dua të të bëj të lumtur'

Postuar: 20/04/2019 - 22:58

Moderatori Isli Islami, i ftuar mbrëmjen e sotme në ‘Mos i fol shoferit’  ka rrë

Postuar: 20/04/2019 - 22:41

Këngëtarja Besa Kokëdhima, e njohur dhe si vajza e kreut të Partisw Zgjidhja,  Koço Kokëdhim

Postuar: 20/04/2019 - 22:19

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Besa Kokëdhima prej disa kohësh tashmë po jeton në Francë

Postuar: 20/04/2019 - 22:01

Ai është një ndër moderatorët e “Top Channel’ pas të cilit çmenden gjitha vajzat.