BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x
BREAKING NEWS

“U mbars mali dhe polli një mi”/ Ilir Demaliaj ngre alarmin dhe zbulon prapaskenat e protestës së 7 korrikut: Rama nuk do të ishte i qetë nëse...

“U mbars mali dhe polli një mi”/ Ilir Demaliaj ngre alarmin dhe
x

Gossip

Rudina Magjistari e pyeti për puthjen me Gent Zenelajn, këngëtarja e njohur tregon çfarë ka ndodhur: Ishte siklet në fillim, por...

Rudina Magjistari e pyeti për puthjen me Gent Zenelajn,

Olimpia Smajlaj ishte pasditen e sotme e ftuar te “Rudina”, ku mes të tjerash foli për rolin e saj te filmi “Dashuri dhe Turbulenca”. Ajo luan rolin e Fraçeskës, një stjuardese italiane.

Në film Olimpia ka skena puthjeje me aktorin Gentjan Zenelaj, i cili luan Danielin. Ajo tregoi se vetëm fillimi ka qenë i sikletshëm dhe se kanë bërë pafund dubla.

Olimpia Smajlaj: Për sa i përket realizimit të puthjeve nuk është se ishte shumë e vështirë, mbase vetëm dubla e parë që akoma nuk ka pasur një kontakt fizik mes teje dhe personit tjetër që është pak e sikletshme, por pastaj që duhet të bësh shumë dubla sepse është pjesë e procesit, nuk është më problem.

Rudina Magjistari: Dhe sa dubla bëtë?

Olimpia Smajlaj: Aq sa donte Dionis Papadhimitri. Dublat janë pafund, ke planet përballë që janë të dyja, planet vetëm për mua, planet vetëm për Gentin, ke sa të duash.

Kujtojmë se Olimpia u bë e njohur nga publiku te emisioni "Xing me Ermalin", ku ishte pjesë e bandës muzikore si këngëtare.

Më të lexuarat