BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Gossip

Rudina Magjistari na la pa fjalë, shfaqet në emision siç nuk e kemi parë asnjëherë

Rudina Magjistari na la pa fjalë, shfaqet në emision siç nuk e

Moderatorja Rudina Magjistari ka ndryshuar modelin e flokëve. Ndryshe nga sa jemi mësuar që ta shohim me flokët e drejta, ajo ka vendosur që të kthehet në një kaçurrelëse, dhe duket se zgjedhja që ka bërë është shumë e mirë, pasi i shkojnë shumë.

Ka qenë vetë moderatorja që ka publikuar foton e saj, duke pyetur ndjekësit nëse i shkon modeli i ri i flokëve ose jo.

E sigurisht që komentet kanë qenë mjaft pozitive, me moderatoren që duket mjaft bukur me modelin e ri.

Rudina Magjistari na la pa fjalë, shfaqet në emision siç nuk e

Më të lexuarat