Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rudina Magjistari nuk përmbahet dot, prezanton “super-mbesën”

Postuar: 21/10/2018 - 14:37

Gjithnjë është interesante kur njerëzit e famshëm prezantojnë pjesëtarët e familjes së tyre, duket sikur ”i besojnë” publikut tashmë deri në atë pikë sa ta njohë edhe me familjarë që nuk kanë të bëjnë show bizin dhe televizionin në përgjithësi.

kësaj here është moderatorje Rudina Magjistari që prezanton mbesën e saj, të cilën e quan mbesën më cool.

Mbesa, e cila quhet Elin Mango jeton në Spanjë dhe dje është diplomuar dhe si duket Rudina nuk e ka përmbajtur dot këtë gëzim.

Rudina shkruan:

Krenaria dhe lumturia më ka mbushur shpirtin! Nuk rrija dot pa e ndarë këtu sot. Mbesa ime, e sapo diplomuar tashmë. Mbesa më cool! Te dua shume, Elin!”

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 14:56

Masakra, vrasje, vuajtje, lot, arratisje dhe përdhunime! Me copëza fjalësh, në këtë mënyrë mund ta përshkruajmë atë çfarë ka ndodhur para 20 vitesh në Serbi.

Postuar: 25/03/2019 - 14:48

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Postuar: 25/03/2019 - 14:39

Kryetarja e PS për Tiranën, Blerina Gjylameti ka folur për zgjedhje të parakohshme, një kërkesë k

Postuar: 25/03/2019 - 13:26

Siç dihet që pas martesës së bujshme, Princ Harry dhe Meghan Markle kanë qenë shumë të komentuar

Postuar: 25/03/2019 - 13:13

Jonida Maliqi siç dihet në maj do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën "Ktheju

Postuar: 25/03/2019 - 12:06

Kejvina Kthella javën e kaluar i tregoi të gjithëve se ajo do të ndërpriste aventurën në emisioni