BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

“Sa burra ke pasur?”/ Vogëlushja e vë në siklet në mes të emisionit, shihni reagimin e moderatores së njohur shqiptare (FOTO)

“Sa burra ke pasur?”/ Vogëlushja e vë në siklet

Aktorja dhe modaratorja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi e ftuar mbrëmjen e djeshme në spektaklin ‘Në kurthin e Piter Pan’, u vu në siklet nga fëmijët në jo pak raste.

Njëra prej vogëlusheve i bëri një pyetje Jonidës që i shkriu të gjithë së qeshuri.

“Jonida ku e ke njohur burrin tënd të parë fare?”-e pyeti Aria, teksa aktorja u habit dhe nisi të qeshte.

“Më falni sa burra keni ju Jonida?”-i tha Alketa.

“Sa burra ke pasur?”/ Vogëlushja e vë në siklet

“Po 1 burrë kam unë dhe shpresoj të jetë i fundit. E kam njohur në punë, ishim aktorë në një serial, u dashuruam, bëmë edhe një bebe”-u përgjigj Jonida.

“Sa burra ke pasur?”/ Vogëlushja e vë në siklet

Më të lexuarat