BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si është situata: Mbyllja e vendit do të...

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si
x

Gossip

Sa e kishe rrogën në Tv Klan? Ermal Mamaqi i përgjigjet Olsi Bylykut

Sa e kishe rrogën në Tv Klan? Ermal Mamaqi i përgjigjet Olsi

Ermal Mamaqi u pyet rreth rrogës së tij në Tv Klan.

Aktori zbuloi se ai ka qenë producenti dhe si rrjedhojë nuk ka pasur rrogë.

"Kam qenë producenti, nuk kam pasur rrogë. Ndanim lekët, jo rrogën", u përgjigj Ermali i ftuari i mbrëmjes në episodin e tretë të "Rope With Olsi", nga Olsi Bylyku.

Më të lexuarat