BREAKING NEWS

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e Shëndetësisë tregon sa persona rezultuan të infektuar ditën e sotme

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e
x

Gossip

Sa emocionuese! Arbana Osmani publikon pamjet e takimit të Diellit me Jonin

Sa emocionuese! Arbana Osmani publikon pamjet e takimit të Diellit me

Pak ditë më parë, moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani solli në jetë djalin e dytë.

Ajo dhe partneri, Eduard Grishaj, nuk e fshehën për asnjë moment gëzimin, ndërsa të birin e pagëzuan me emrin e veçantë Diell. Së fundmi në rrjete sociale, Arbana ka ndarë një foto të ëmbël,”takimin e parë” e Diell me vëllain e madh Jonin.

“Takimi i parë me vëllain e madh më të mirë në botë”, shkruan moderatorja krahas fotos.

Sa emocionuese! Arbana Osmani publikon pamjet e takimit të Diellit me

Më të lexuarat