BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Gossip

“Sa i rëndësishëm është Samiu për ty?”/ Mësuesja e “Për’puthen +40” i lë të gjithë pa fjalë me përgjigjen e saj (FOTO)

“Sa i rëndësishëm është Samiu për

Një ndër konkurrentet e shumë komentuara të ‘Përputhen +40’ është edhe Gilberta Simoni. Ajo ka bërë disa takime me konkurrentët në studio.

E teksa të gjithë mendonin se do të dilte së bashku me Ilirin nga emisioni, gjërat ndryshuan totalisht. Pasi tashmë ata nuk flasin me njëri-tjetrin, e madje ajo ka zbuluar se tashmë as nuk i intereson ai.

Gilberta është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku bën shumë bashkëbisedime me ndjekësit e shumtë.

Së fundmi dikush e ka pyetur Gilbertën se sa i “rëndësishëm është Samiu për të”, me të cilin ka pasur takime. Madje ajo i bëri edhe dhuratën më të bukur, duke i gjetur certifikatën e lindjes së gjyshit.

Duke postuar një foto së bashku me Samiun, Gilberta shkruan: “Është i rëndësishëm”. Gjithashtu mësuesja ka treguar se shpreson që të dalë e përputhur nga emisioni i dashurisë.

“Sa i rëndësishëm është Samiu për

“Sa i rëndësishëm është Samiu për

Më të lexuarat