BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Gossip

“Sa i vogël duket...”, moderatorja sportive poza bombastike nga stadiumi i ri, komentuesit i bëjnë kometin epik

“Sa i vogël duket...”, moderatorja sportive poza bombastike nga

Ajo është një prej femrave shqiptare që gjithmonë tërheq vëmendien e fansave për shkak të postimeve që bën në rrjetet sociale. Është fjala për moderatoren sportive, Lei Kraja.

E kështu ka ndodhur edhe një ditë më parë, teksa në “Instagram” ka postuar një fotografi ku shfaqet nga stadiumi i ri, “Air Albania”.

Në foton në fjalë ajo shfaqet e veshur me një xhup të kuq dhe krahas saj shkruan: “E ja ku është stadiumi i ri”.

Poza e saj është pëlqyer nga mijëra fansa të cilët madje shprehen se, “stadiumi duket i vogël, kur ajo është aty”.