BREAKING NEWS

Ngjarje kriminale/ Zbrazen plumbat mbi uniformat blu të Policisë në Mamurras, plagosen rëndë dy efektivë, nisen me urgjencë në spital

Ngjarje kriminale/ Zbrazen plumbat mbi uniformat blu të Policisë
x

Gossip

"Sa keq po plakesh, je e tmerrshme"/ E bombarduan me kritika të forta, por deputetja e njohur shqiptare merr “propozimin” për martesë nga i dashuri i saj 19 vite më i ri

"Sa keq po plakesh, je e tmerrshme"/ E bombarduan me kritika të

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, jo vetëm që publikon foto të pamodifikuara, por u përgjigjet sinqerisht të gjithë atyre që e kritikojnë.

"Sa keq po plakesh, je e tmerrshme"/ E bombarduan me kritika të

Së fundmi ajo vendosi të publikojë një foto të vetes me anë të së cilës i është përgjigjur të gjithë atyre që i thonë se po plaket.

Në një foto disa më shkruajtën: ‘Sa keq po plakesh, je e tmerrshme’. Ajo që ndodh, më bëri të kuptoj se sa e vështirë duhet të jetë të jesh një grua e re, në kohën e mediave sociale.

Unë jam 41, e di kush jam dhe e di se çfarë dua, por komente të tilla mund të të dëmtojnë vetëm shpirtin e juaj!”, ishin fjalët e Matoshit.

"Sa keq po plakesh, je e tmerrshme"/ E bombarduan me kritika të

Por, vëmendjen e mori komenti i të dashurit të saj, Keith Groeneveld.

Futbollisti afrikan, i cili është 19 vite më i ri se aktorja, i komentoi me anë të emoji-t të një unaze prej diamanti, pra duke e propozuar për martesë.

"Sa keq po plakesh, je e tmerrshme"/ E bombarduan me kritika të

Dhe përgjigja e Adrianës ishte: “PO!”.

Nuk dihet ende nëse martesa është në planet e afërta të çiftit, megjithatë, ata po e shijojnë shumë romancën krah njëri-tjetrit.

"Sa keq po plakesh, je e tmerrshme"/ E bombarduan me kritika të

Adriana është nënë e katër fëmijëve, më i madhi nga të cilët është 20 vjeç. Ajo ka treguar më parë se të katërt e kanë pritur mirë lidhjen e saj dhe se e kanë mbështetur.

"Sa keq po plakesh, je e tmerrshme"/ E bombarduan me kritika të

Më të lexuarat