BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

Sa lekë ke fituar nga Përputhen? Olsa Muhametaj flet hapur dhe i lë të gjithë pa fjalë me përgjigjen e saj

Sa lekë ke fituar nga Përputhen?  Olsa Muhametaj flet hapur dhe i

‘Përputhen’ është shndërruar në një ndër programet televizive më të ndjekura në ekranet tona. Mirëpo jo i pakët është kurioziteti se sa para ka fituar nga ky program, autorja e tij, Olsa Muhametaj.

Ajo ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjetet sociale të cilët e kanë pyetur sesa ka fituar nga ky program.

Olsa nuk ka thënë një shifër, mirëpo ka treguar se më shumë është lodhur, se sa ka fituar.

“Shumë ma bëni këtë pyetjen. Jo aq sa jam lodhur”, ka shkruar autorja.

Sa lekë ke fituar nga Përputhen?  Olsa Muhametaj flet hapur dhe i

Më të lexuarat