BREAKING NEWS

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi merr goditjen “e fortë” para zgjedhjeve

Shkërmoqet LSI, 140 anëtarë kalojnë me PS! Monika Kryemadhi
x

Gossip

Sa mbështetje ke nga partneri duke ditur si është televizioni? Përgjigjet moderatorja e njohur në Top Channel

Sa mbështetje ke nga partneri duke ditur si është televizioni?

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Fjoralba Ponari është prej vitesh në një lidhje dashurie. Identiteti i partnerit u bë i ditur vetëm pak muaj më parë nga mediat.

Ai quhet Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë, si dhe inxhinier software. Së fundmi, si rrallëherë Fjoralba ka folur rreth marrëdhënies së tyre. Në një bashkëbisedim me ndjekësit në Instastory, moderatorja ka treguar se ai është mbështetja e saj më e madhe.

"Sa mbështetje ke nga partneri duke ditur si është televizioni?", i ka shkruar dikush. "Është mbështetja ime më e madhe, pastaj më shumë se televizionin, më njeh mua si jam", ka replikuar ajo.

Më të lexuarat