BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

“Sa nxora kokën unë, polici më tha respekte”, aktorja Marjana Kondi rrëfen ngjarjen e sikletshme që i ndodhi me bashkëshortin

“Sa nxora kokën unë, polici më tha respekte”, aktorja

Marjana Kondi është një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka folur së fundmi për jetën e saj private, ndërsa i ka dedikuar disa fjalë zemre bashkëshortit të saj.

Teksa u pyet a kanë kohë artistët të bëjnë dashuri aktorja u shpreh:

“Ua, si s’kanë?! Patjetër! Unë jam një ndër ato që vetëm dashuroj, vetëm dua njerëz. Sikur të jenë edhe njerëzit me karakterin e mirë, unë jam pafund e dashuruar”, u shpreh aktorja.

Ajo tregoi ngjarje që i kishte ndodhur me bashkëshortin, i cili po i jepte makinës me shpejtësi, por në një moment e kishte ndaluar polici. 

“Të dua pafund! Ka atë inteligjencën e mirë. Trurin që ka ai nuk e ka njeri jo këtu, po as në botë. Është i mirë, është i qetë, mua më stopon në gjëra… Ama edhe pa mua nuk bën dot. E kapi polici, se po i jepte shpejt makinës. Polici po i vinte gjobë e më thonte ‘fliti ti’. Unë i thoja ‘s’dua’, se i kisha thënë të mos i jepte shpejt makinës. Sa nxora kokën unë te polici, ai tha: ‘Respekt’, rrëfeu Marjana Kondi.

Më të lexuarat