BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën shqiptare

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën
x

Gossip

“Sa para ke në bankë?”/ Këngëtari Renis Gjoka i bën pyetjen që nuk e priste, Iris Luarasi i lë të gjithë pa fjalë me përgjigjen e saj

“Sa para ke në bankë?”/ Këngëtari Renis Gjoka i

Pedagogia e Gazetarisë, Iris Luarasi ishte e ftuar sëfundmi në emisionin ‘Shiko kush Luan’, ku u bë pjesë e sfidave të shumta.

Moderatorja Luana Vjollca improvizoi një klasë në studio ku të ftuarit e tjerë i bënin pyetje.

Një nga pyetjet e bëri këngëtari Renis Gjoka: “Sa para ke në llogari bankare?” ndërkohë që u shkaktuan shumë të qeshura.

“Po, po ta thashë unë një shifër mund të gënjej, kështu që çfarë fiton?”, tha Luarasi.

“Kuptojmë sa e ke rrogën dhe për sa vite i ke bërë kaq para?,” tha Renisi.

“Unë prish aq shumë, prish shumë, prish aq sa fitoj,” tha pedagogia.