BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Gossip

“Sa qenke shëndoshur”, Fifi rrëfen problemin e saj shëndetësor dhe sherrin me një nga familjarët e saj: Jemi pajtuar para disa kohësh!

“Sa qenke shëndoshur”, Fifi rrëfen problemin e saj

Këngëtarja Fifi e cila është bërë pjesë e ‘Big Brother Vip’, është komentuar shpesh edhe për pamjen e saj fizike.

Fifi i ka treguar banorëve mbrëmjen e së hënës se vuan nga tiroidet dhe se kjo gjë bëhet shkak për shtimin e menjëhershëm të saj në peshë.

“Unë vuaj nga tiroidet dhe nëse ha ushqime të caktuara marr peshë menjëherë, prandaj kujdesem shumë”,- tha ajo.

Fifi tregoi se disa herë është ndjerë keq, teksa shumë miq dhe familjarë kanë tentuar të evidentojnë mbipeshën e saj dhe ta këshillojnë për këtë aspekt.

“Dajën kisha kohë pa e takuar dhe kur më erdhi në shtëpi gjëja e parë që bëri  ishte komentimi i peshën time. Ishte hera e parë që konfliktohesha me të, jemi pajtuar para disa kohësh”,- shtoi ajo.

Më të lexuarat