BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Gossip

Sa shpejt ikin vitet! Tuna feston sot ditëlindjen dhe a merrni me mend sa vjeç mbush?

Sa shpejt ikin vitet! Tuna feston sot ditëlindjen dhe a merrni me mend sa

Dita e sotme këngëtarja Tuna Sejdiu feston ditëlindjen. Megjithëse nuk ka “paralajmëruar” ndjekësit me asnjë postim për ditëlindjen, të shumtë janë të afërmit, miqtë e fansat që s’kanë harruar ta urojnë në rrjete sociale.

Këngëtarja mori urimet më të ëmbla, të cilat i ripostoi në InstaStory. Tuna ka lindur më 14 korrik të vitit 1985 dhe sot ka mbushur 35 vjeç!

 

Më të lexuarat