BREAKING NEWS

"Inat personal me Berishën"/ Gert Shehu dëshmi para hetuesve, nuk shfaq asnjë shenjë pendese. Ja çfarë pritet të ndodhë në orën 12:00

"Inat personal me Berishën"/ Gert Shehu dëshmi para
x
BREAKING NEWS

"Njeri i rrallë, kishte gjakderdhje por...”, Floriana Garo rrëfen momentet e goditjes së Sali Berishës: Ishte e pabesueshme

"Njeri i rrallë, kishte gjakderdhje por...”, Floriana Garo
x
BREAKING NEWS

‘Armiqtë e Yuri Kim-it në Shqipëri’/ Gazetari i njohur zbulon emrat dhe prapaskenat, tregon përplasjet e qeverisë me ambasadën amerikane: Kjo është e pazakontë, që nuk kishte ndodhur kurrë më parë

‘Armiqtë e Yuri Kim-it në Shqipëri’/ Gazetari i
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga balotazhi, 'shuplaka' e fortë nga Alimehmeti: Do isha më i fortë se Këlliçi më 14 maj

U tërhoq nga balotazhi, 'shuplaka' e fortë nga Alimehmeti:
x
BREAKING NEWS

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës? Karamuço 'zbërthen' momentin e sulmit nga 31-vjeçari

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës?
x
BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x

Gossip

Sa vjeç bën? Einxhel Shkira feston sot ditëlindjen, urimi romantik i Dj Dagz në mesantë nuk duhet humbur (FOTO)

Sa vjeç bën? Einxhel Shkira feston sot ditëlindjen, urimi

Ajo është padyshim një ndër vajzat e showbizit më të përfolura të vitit të fundit.

Që me hyrjen e saj në “Big Brother VIP”, Einxhel Shkira u rikthye në vëmendjen e publikut.

Einxhel Shkira feston sot ditëlindjen dhe mbush 33 vjeç.

Patjetër që i pari që i bëri urimin publik është partneri i saj, Dj Dagz.

“Gëzuar ditëlindjen beb. Të duam më shumë se gjithçka mami”, shkruan Dagz krah videos ku Einxhel po i fryn qirinjve me numër 33.

Kujtojmë se shumë shpejt Einxhel dhe Dj Dagz do bëhen prindër për herë të parë, që pak muaj më parë na zbuluan se presin një djalë.

Sa vjeç bën? Einxhel Shkira feston sot ditëlindjen, urimi

Sa vjeç bën? Einxhel Shkira feston sot ditëlindjen, urimi