BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Gossip

Sa vjeç mbushi këngëtari? Publikohen pamjet brenda super festës së ditëlindjes të Endri Priftit (Video)

Sa vjeç mbushi këngëtari? Publikohen pamjet brenda super

Endri Prifti ka festuar mbrëmjen e djeshme 50-vjetorin e lindjes. Këtë ditë speciale ai e ka kaluar me miqtë, familjarët dhe kolegët e tij. Siç shihet nga postimet në rrjete sociale, në mesin e të ftuarve ishin Aurela Gaçe, Eli Fara, Gena, Devis Xherahu, Gaz Paja, Rezart Veleshnja, Ledio Lako dhe të tjerë.

Në këtë ditë të rëndësishme për të, ai ka surprizuar fansat me disa projekte muzikore.

Endri ka publikuar tre këngë, njëra prej të cilave i dedikohet nënës ndërsa dy të tjerat dashurisë. Këngën “As shpirt as zemër” Endri e këndon vetëm, ndërkohë “Nëna” dhe “Kjo është jeta ime” me të vëllanë e tij.