BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

"Është homoseksual", Salsano Rrapi mesazh të fortë Rezart Veleshnjës

"Është homoseksual", Salsano Rrapi mesazh të fortë

Salsano Rrapi i ka dalë në mbrojtje aktorit Aleks Seitajt, pas deklaratës së bërë nga Rezart Veleshnja. Ky i fundit u shpreh se paroditë e Aleksit nuk duhet të dëgjohen nga adoleshentët, pasi (sipas tij) ai tregon se është homoseksual.

Salsano ka hedhur thumba ndaj Rezartit me anë të një postimi në rrjete sociale. Ai ka postuar një video ku ka interpretuar si femër në “Portokalli”, njëjtë si roli i Vezires që ka Aleksi. 

"Unë jam Vivi dhe përshëndes Veziren dhe të gjithë ata aktorë që nuk bëhen dot si Vivian dhe Vezirja”, ka shkruar Salsano.

"Është homoseksual", Salsano Rrapi mesazh të fortë