BREAKING NEWS

Aksidenti i trefishtë në aksin Fier-Vlorë/ Ndërron jetë 18-vjeçari, ka të plagosur (Detajet)

Aksidenti i trefishtë në aksin Fier-Vlorë/ Ndërron jetë
x

Gossip

Salsano Rrapi shpërthen ndaj koleges, nuk i lë gjë pa thënë: Nuk di as të lahet dhe as të vishet, të vjen turp që...

Salsano Rrapi shpërthen ndaj koleges, nuk i lë gjë pa

Aktori i "Portokallisë, Salsano Rrapi ka ironizuar me anë të një statusi në Facebook  njërën nga koleget, e cila ka folur për mediokritet artistik të artistëve të tjerë.

Rrapi shkruan se të vjen të ndryshosh profesion kur lexon statuset e ndonjë aktoreje, që nuk di të lahet e as të vishet.

"Kur lexon statuset e ndonje aktoreje, qe nuk di as te lahet dhe as te vishet, qe flet per mediokritet artistik (te artisteve te tjere), te vjen te ndryshosh profesion, se te vjen turp qe ti ke te njejtin status (aktor) me te...

Uhhhhhh",- shkruan Salsano Rrapi në rrjetet sociale.

Akoma nuk dihet se për kë i ka pasur thumbat aktori i njohur Salsano Rrapi.

Salsano Rrapi shpërthen ndaj koleges, nuk i lë gjë pa

Më të lexuarat