BREAKING NEWS

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të akuzuarit e mëdhenj ja vetëm do shpronësohen, por do burgosen

Lëvizjet e fundit në SPAK/ Paralajmëron Spartak Ngjela: Të
x

Gossip

Salsano Rrapi sqaron njëherë e mirë të vërtetën e largimit nga Portokallia: Së shpejti bombë!

Salsano Rrapi sqaron njëherë e mirë të vërtetën e

Në media u tha se pas 13 vitesh punë, aktori dhe moderatori i spektaklit të humorit Portokalli Salsano Rrapi kishte dhënë dorëheqjen.

Mirëpo Salsano ka vendosur t’i shuajë vetë të gjithë zërat. Me anë të një fotoje ai ka sqaruar se si qëndron e vërteta, duke zbuluar se edhe këtë sezon do të shfaqet në ekranin e “Top Channel”.

Rrapi ka publikuar në Instagram një foto me aktorin tjetër të Portokallisë, Erdit Asllani, gjë që dëshmon se ai vazhdon punën në spektaklin e humorit. “Së shpejti bombë”, ka shkruar Salsano përkrah fotos, për të treguar se sezonin e ri do të kthehen akoma dhe më fuqishëm.

Salsano Rrapi sqaron njëherë e mirë të vërtetën e

Më të lexuarat